O SESJACH

„Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych,
to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?”
 
Ernst Haas

FOTOGRAFIA CIĄŻOWA

Czas oczekiwania przyjścia na świat nowego członka rodziny to dla każdej kobiety wyjątkowy i wzruszający moment. Naturalne kobiece piękno jest wtedy szczególnie warte uwiecznienia je w obiektywie aparatu. 

Najlepszym momentem na wykonanie sesji ciążowej jest czas między 7 a 8 miesiącem kiedy to brzuszek jest już dość widoczny, a mama czuje się na tyle dobrze by mieć przyjemność z sesji.   

W sesji można uczestniczyć samej bądź też ze swoim partnerem, czy też ze starszym dzieckiem dzięki temu będzie to cudowna pamiątka dla Waszej rodziny 

FOTOGRAFIA NOWORODKOWA

Narodziny dziecka to jedna z najważniejszych chwil w życiu każdej rodziny. Dlatego warto o takiej sesji pomyśleć kiedy maluszek jest jeszcze w brzuszku mamy albo zaraz po urodzeniu.

Sesję noworodkową wykonuje się najlepiej między 5-14 dniem życia maleństwa ponieważ w tym czasie jest niezwykle plastyczne, dużo śpi, nie reaguje na bodźce zewnętrzne i nie jest świadome tego, co się z nim dzieje. 

Pozycje wykonywane podczas sesji to naturalne pozycje z brzuszka mamy dlatego jest to jedyny i niepowtarzalny czas, który warto wykorzystać na wykonanie jedynej w swoim rodzaju sesji zdjęciowej, której efektów później nie da się już nigdy powtórzyć.

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

Kiedy na świat przychodzi dziecko wiąże się to z wieloma nowymi obowiązkami przez które często tracimy poczucie czasu, ucieka nam godzina za godziną, dzień za dniem i miesiąc za miesiącem. 

W tym wszystkim często zapominamy zapisać w kadrach to jak szybko zmienia się nasze maleństwo.

Na wykonanie sesji dziecięcej jest tak naprawdę dobry każdy moment jednak trzeba pamiętać, że takim wyjątkowym momentem jest kiedy dzieciątko już samodzielnie siedzi, czy też z okazji pierwszych urodzin.

FOTOGRAFIA RODZINNA

Fotografia rodzinna to niezapomniana pamiątka na całe życie. Można ją wykonać w studio, w plenerze, a nawet w mieszkaniu.

Najważniejsze jest tutaj pozytywne nastawienie, uśmiech i dobry humor.

I jedyne o czym nie można zapomnieć to o tym, aby Wasz ubiór był spójny kolorystycznie, ale to wszystko ustalamy przed sesją.

FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA

Ten typ fotografii to nic innego jak fotografia reportażowa, która obejmuje wszelkiego typu imprezy rodzinne np. chrzciny, komunie; ważne wydarzenia z życia przedszkola/szkoły Waszych pociech; a także te bardziej osobiste np. wieczory panieńskie czy sesje narzeczeńskie. Cel jest jeden!

Odwzorowanie na zdjęciach wszystkich ważnych chwil i emocji, które wydarzyły się tego dnia.

FOTOGRAFIA LIFESTYLOWA

To propozycja dla wszystkich którzy lubią swoje domowe zacisze. Tutaj skupiam się na pokazaniu historii z Waszej codzienności pełnej naturalności.

Skupiam się na różnorakich emocjach i nastrojach, które towarzyszą Wam we wspólnie spędzonym czasie.

W tej reportażowej fotografii jest również miejsce na detale, tajemnice, inną perspektywę i takie właśnie zdjęcia jak w każdej innej fotografii odzwierciedlają naszą rzeczywistość, która nie jest wyprodukowana na potrzeby chwili.